Hercai 33.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Hercai 33.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 21 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ze8n5

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Miran ve Reyyan geçirdikleri ilk sevgililer gününü kutlarken geçmişle ilgili aldıkları başka bir not tüm kutlamanın tadını kaçırır. Miran notun kimden geldiğini çözmeye çalışırken Harun'la oteldeki sürpriz karşılaşmaları Miran'ın notla ilgili şüphelerini Harun'a çevirmesine neden olur ama otelde yaşanan tesadüfler bununla da sınırlı kalmaz. Hazar ve Miran'ın ortaklık anlaşması devam ederken, Miran kendisine gelen notu araştırması için Hazar'la iş birliği yapar. Geçmişi daha fazla kurcalayıp sakladığı sırların ortaya çıkmasını istemeyen Nasuh, Dilşah'ın sırdaşını bulmak için araştırma yapan Hazar'ı durdurmak için harekete geçer. Tüm olumsuzluklara rağmen birbirleriyle oldukları her anı güzelleştirmek için çabalayan Reyyan ve Miran, jandarmanın bulunmasıyla gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Hayatının bir yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak isteyen Miran öğrendiği yeni bilgilerle verdiği savaşın dengelerini değiştirir.

12 Yorum Var

 1. Ayse

  18 Şubat 2020 - 00:02

  Evet elestirileri okudum herkes sonuna kadar hakli küçük küçük seyleri ortaya çikarip zaman kazanmaya çalışiyorsunuz seyirci aptal değil daha gerçekci hızlı ilerleyen bir dizi olmalı zalim İstanbul bir kadinin kocasının yegenini sakat bırakip yillarca tekerlekli sandalyeye mahkum etmesiyle başladi hiç uzatmadilar gerçekler ortaya cikti şu an başka başka sirlar ve her hafta yeni birşey ortaya cıķarıp yeni konular ekliyorlar biz otuz bölümdür hala dizinin başladigı sirlardayiz bu ne saçmalık başka dizilerin yorumlarını bir okuyun senaristler… bakalım siz nerdesiniz. evet hepimiz hercaiyi çok sevdik ama artık yeter bitsin de kesinlikle istemeyiz ama lütfen ilerleyin…

 2. Begüm

  16 Şubat 2020 - 20:51

  Yeni senaristler sadece tekrarlı sahneler yazıp durmakla kalsalardı keşke… Mevcut olan konuların ve karakterlerin de içine ettiler. Nasıl mı? Dizideki bütün karakterleri ele alıp da konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum. Başrol karakterlere değinsek yeterli. İlk bölümlerde Miran neydi şimdi ne oldu? Ya Reyyan..? Seyirci tarafından Miran karakteri çok eleştirilip onaylanmasa da yaptığı hatanın farkında olup pişmanlığıyla sevdasına sıkı bir şekilde sahip çıkışından ve bu konu da asla kimseye taviz vermemesinden dolayı seyircinin gönlüne girmeyi başarmıştı. Aslında o zamanlar tutarlı, kararlı çok zeki bir adamdı. Şimdilerdeyse adamı ne hale getirdiler. Ortalarda saf saf gezen bağnaz dar fikirli, dengesiz, tutarsız, zombi gibi mala bağladılar. Dediğim gibi ya Reyyan… O da ilk bölümler de yaşadığı onca olumsuzluklara onca acıya onca şiddete rağmen hayatından vazgeçmek pahasına kimseye boyun eğmeyen bizlere ben olsam asla yapamazdım dedirten çok güçlü bir karakterken onu da ne hale getirdiler. O da tutarsız, kararsız insana ooff dedirtip bunaltacak derecede gereksiz nazlı… Kuyruğuna sürekli Miran’ı takmış mır,mır,mır uyuz kediler gibi kendi sevdasını cırmalayıp duran ne istediğini bilmeyen birisi yapıp çıktılar… Şimdi eserinizle oturup övünün… Madem karakterleri daha da iyileştirmeyi başaramadınız bıraksaydınızda o halleriyle bari kalsalardı… Bu nasıl olsa hayâl-i bir dizi senaryosu deyip de geçemiyor insan… Yazık o kadar emeğe yazık… Valla yapımcının yerinde olsam alırım onların ellerinden kalemlerini… Oyuncular spontane olarak sahne alsalar eminim ki daha başarılı olurlar.

 3. Neslişah

  16 Şubat 2020 - 18:09

  Hercai dizi ekibine buradan seslenmek istiyoruz. Lütfen biz seyircilerin yorumlarını okuyup önerilerimizi dikkate alin. Dikkate alın ki bu sizinde iyiliğinize olsun. Çünkü bizim sizlere olduğu kadar sizin de bizlere ihtiyacınız var. Diziniz sürekli tekrarlı ama gerçekten tekrarlı sahnelerle sürüp gidiyor. Öncelikle rica ediyoruz bunu yapmaktan vazgeçin. Meselâ en son bölüm de güya yenilik olsun diye mekan değişikliği yapıp ikiliyi İstanbul’a getirttiniz. Tamam görsel anlamda gerek oyuncular gerekse mekân olarak muhteşemdi o kadarına sözümüz yok. Ama bu güzel görselliğe hatta özel bir gün olmasına rağmen konu içeriği olarak yine tekrardaydınız. Biz seyirciler olarak gerçekten bu tekrarlı sonucu hep aynı sahneler den çok sıkıldık. İkilinin bu sonuçsuz romantik sahnelerini uzatıp durmayın. Yüzük takma çıkarma sahnelerini ayırılıp barıştırma sahnelerini yaklaşık 30 bölüm izledik. Çöküşte olan dizinizi bu şekil de kurtaramazsınız. Biz hercai dizisini seviyoruz ve bunalmadan izlemek istiyoruz. Bizim önerimiz diziye yeni karakterler gelsin eski sırlar sırayla ortaya çıksın. Biliyoruz sizler “SIRSIZ’ yapamazsınız gerekirse yeni yeni sırlar yaratın eğer zorlanıyorsanız bilir kişilerden yardım alın. Ama lütfen eski sırlar artık ortaya çıksın. Kan kaybeden dizinizi yeni karakterler ve minik bir canla yani seyircinin hep beklediği ama sizin de bir türlü yapmamakta inat ettiğiniz ikilinin bir bebeği ile kurtarabilirsiniz. Bizden söylemesi…

 4. inci

  16 Şubat 2020 - 17:47

  Vay be Hercai , ne idin ne oldun…

 5. Dilara Özek

  16 Şubat 2020 - 16:31

  Ben de Zeynep hanımın tüm düşüncelerine katılıyor ve bu konu da kendi düşüncelerimi eklemek istiyorum. Hercai dizisi ilk bölümler de hikâyesi çok güzel olan kurgusu ve temeli sağlam atılmış gerek belgesel tadında coğrafik güzellikleri bizlere sunan gerek dizide ki karakterlere bire bir uyumlu doğru seçilmiş oyuncularıyla iyi yönetilen bizler için de beğenilen bir dizi olmuştu… Şimdilerde yeni bölümlerinde ne oldu da “yapım yönetim oyuncu kadrosu” tüm ekip aynı olmasına rağmen hercai dizi seyircisi tarafından bu kadar tekrarlı sahnelerine şikâyet alıp olumsuz yorumlarıyla sürekli seyirci sayısının azalması anlamında kan kaybeder oldu bir düşünmek gerek… Aslında çok fazla da düşünmek gerektirmiyor” Yaratılmış, büyütülmüş, emeklemiş, yürütülmüş”Olan bir emeği sâdece koşması gerekirken ama ne hikmetse bunu yapmayan yada yapamayan. Koşturmak bir yana hatta sırf o emeği yok etme pahasına sürekli ayağına çelme takan ve bunun da tek sebebi olanların hep bir ağızdan yeni (SENARİSTLER) dediğinizi duyar gibiyim… Evet ben sizlere de katılıyorum.”

 6. Zeynep Asya

  16 Şubat 2020 - 13:19

  Hercai dizi ekibinden yapımcı ve senaristleri bir araya gelmişler bir video hazırlayıp biz izleyicilere selâm olsun diye yayınlamışlar… Selâmlarını aldık başımız üstüne koyduk. Gelelim değinmek istediğimiz esas konuya. 4-5 senarist ekibi önlerinde bilgisayarlarını almışlar harıl harıl çalışıyorlar yeni sahneler yazıp bizlere sunmak için. Tamam çabalarını anlıyoruz hatta emekleri için teşekkür de ediyoruz. Ama onlar da kabul etsinler artık olmadığını olmuyor olmuyor olmayacak!.. Bu kadar net konuşuyoruz çünkü reyting sonuçları da bizleri doğruluyor. Yan rol karakterlerin sahnelerini ara sıra allayıp pullayıp bizlere servis ederek ana karakterlerin sahnelerini en fazla 4 bölüm de bir kopyala yapıştır yaparak 5 bölüm bu aile üzerine oynayarak diğer 5 bölüm de aynı sahneleri karşı aileye yazarak bu işi artık olduramazsınız. Ya bu işi siz beceremiyorsunuz yada biz izleyicinin zekâsını gerçekten hafife alıyorsunuz. Yazdığınız sürekli aynı sahneleri sizler tv karşısına geçip izliyormusunuz gerçekten merâk ediyoruz. Senarist olarak sürekli aynı sahneleri seyirciye izletmeyi kendinize bunu yakıştırıyorsanız, bizlerin zekâsını hafife alıp sabrımızı ve şikâyetlerimizi yok sayıyorsanız eğer bizim, size daha da söyleyecek sözümüz yok artık.. Kumanda bizim elimizde X kanalında ki dizi olmazsa diğer X kanalı bizim için nasıl olsa…

 7. Ayşe

  16 Şubat 2020 - 00:44

  Güzel bölüm oldu. İstanbul izlemek güzel oldu

 8. Mehtappp

  15 Şubat 2020 - 23:56

  Sıktınız artık ya bu nedir gerçekten mıy mıy reyyan bağıran miran hain şadoğlu herkes birbirini satıyor kaldırın bu diziyi bu dizide sırlar ortaya çıkmaz saçmaladınız iyice biz yazmaktan bıktık siz aynı şeyleri izletmekten bıkmadınız

 9. Ayse

  15 Şubat 2020 - 21:10

  Şimdi bir bakalim bu haftaki bölümde ne oldu. Gul hanimin bilmem kaç bölüm önce gördügü fotoğraf 10 bolum sonra ortaya çıktı. Çıktı ama hemen öyle ortaya dökülür mü senarist hanım onu beş bölüm daha işlemesi lazım sonra nasil konu bulacak o güzelim kafasını nereden konu bulacağım diye yorsun mu ilk senaristlerin yazdığı sirlar var izleyici onlarla oyalansın dursun bir mektubu 5 bölüm gonderilen küçük notları 10 bolum bagırmalar çagirmalar derken sezon biter senarist hanimımizda yorulmamis olur böylece. Gelelim eziklere. Miran hazari eziklesin azize tum evdekileri eziklesin çunku evdekilerin aklı yok hepsi akıl hastası senarist onlari uyuşturmuş öylece hakaretleri dinliyorlar. Elifle azatin aşki demiştik. O da batti . Elif garibim ezik. Herkes biliyor artik azata aşik olduğunu ve azatin onu sevmedigini anlasmali bir evlilik olduğunu ne güzel. Hani o tek tarafli asklar var ya tertemiz sadece senin bildiğin ve içten sevdiğin bu senarist onu bile kirletti. aşki bile batırdın . Artik azatin elifi sevmedigini herkes biliyor ne güzel dimi. Ayrica bu kadar elestiriden bu kadar izleyicinin artik izlemiyorum yorumlarina ragmen hala inatla bu sırlari ortaya dökmemen çok hayret verici zerre kadar seyirciye saygin yok. Buraya yorum yazan rumuzlara bakıyorum basķa kanallarda başka dizilerede yorum yaziyorlar yani o dizileri de izliyorlar ben de izliyorum tum kanallardaki hic ilerlemeyen sırlari ortaya cıkarmayan tek dizi senaristisin yazık herkesin ekmegiyle oynama.

 10. Gul

  15 Şubat 2020 - 20:34

  O kadar sirlar yetmezmiş gibi şimdide ortaya Harun çikti😒 Uzun zamandi sadece fragmanlardan izliyorum

 11. Sahra

  15 Şubat 2020 - 17:38

  33.Bölüm fragmanına baktık; Eeee diğer bölümlerden farklı ne var ki şimdi? Yine bağırıp çağıran bir Miran, yine mıy,mıy triplerde bir Reyyan…

 12. Gökçen

  15 Şubat 2020 - 13:35

  Azat konuşsa bizde bölüm boyunca dinlesek…

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.