Hercai 34.Bölüm Fragmanı

Hercai 34.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 28 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/rvck4

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Annesinin ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenen Miran, aldığı intikamın bir yalan üzerine kurulu olduğuna emin olur. Henüz Reyyan'a yaptıklarının vicdan muhakemesini tamamlayamamışken bir de bu gerçeklerin ağırlığı altında ezilen Miran zor da olsa Reyyan'a gidebileceğini söyler. Sevdiği adamın kurdukları hayatın gerçeklerini kabullenememesi sonunda Reyyan'ı çileden çıkartır. Ne yaşanmış olursa olsun aşklarının yaşanan tüm olaylardan daha güçlü olduğunu haykıran Reyyan acaba Miran'ı hapsolduğu vicdan muhakemesinden kurtarabilecek midir? Diğer yandan Nasuh'un, Dilşah'a yardım eli uzatmadığını öğrenen Hazar otuz sene sonra öğrendiği bu gerçekle yıkılır ve babasının geçmişte yaptığı hatanın bedelini ödeyen Dilşah'ın ölümü için kendini suçlar. Yalanlarla kirletilmiş doğruların gölgesinde daha fazla yaşamak istemeyen Hazar ve Miran, her şeye rağmen gerçeği öğrenmek için çıktıkları yolda bir zafer daha kazanır. İkilinin zaferi Azize'nin imparatorluğunun yıkılmasına neden olurken, Nasuh'un itirafı Şadoğlu ailesindeki tüm dengeleri değiştirir.

20 Yorum Var

 1. Ebru

  24 Şubat 2020 - 19:30

  Dizi saçma ama oyuncuları süper miro reyyo ve gül 🌹 hanım

 2. Serap

  24 Şubat 2020 - 11:52

  Senaristler huuuu!!!… Konusu ağır dram olan bu dizide ne alâka dedirten eski sevgili sahnesi çok basit ve komik oldu. Yapmayın Allah aşkına izlerken bu ne yaaa… Diyerek resmen güldük. Hatta izlerken biz çocukken anne’lerimizin izlediği brezilya dizileri gibi dedik. Gerçekten dördünüz birden oturup zaman harcayıp kıskandırma sahnesi yapmak için bula bula bu kadar basit bir sahne yazmayı mı uygun gördünüz. Hiç zahmet etmeseydiniz sokaktan geçen herhangi bir vatandaş da bu kadar basit bir sahneyi yazardı… Ya bu işi artık ciddiye alın yada beceremiyorsanız ki durum öyle… Bırakın gidin.

 3. Selma

  23 Şubat 2020 - 21:12

  Bakmiyorum artik yorucu olmaya basladi 👎

 4. Zeynep Asya

  23 Şubat 2020 - 14:58

  Bizler de maalesef ülkemiz de çoğunluğun zevkle izlediği tv yapımı dizi filmlerin yanlış senaryo sahnelerinin insan üzerinde ki olumsuz etkilerinden rahatsızlık duyan ve bundan şikayet eden seyircileriz. Sorumsuzca, pervasızca yapılan bazı yapımların artık kendilerine bir çeki düzen vermelerini istiyoruz. Senaryolar da ki Şiddeti, kötülüğü, ihaneti yine aynı yaklaşımla senaristlerin karşılık verdirerek çözümlendirme çabalarını da doğru bulmuyoruz. Senaryo gereği bile olsa insanlara yukarıda saydığımız tüm ama tüm kötülüklere karşı… Aklın, sabrın, hoşgörünün, aşkın, sevginin, doğruluğun… Daima galip geleceğine insanlığa ince ince anlatılmasını bekliyoruz. Çünkü biz seyirciler sadece dizileri vakit geçirmek için değil de, dizide değişik yapıdaki karakterlerin varlığını ve onların olumlu yada olumsuz olaylara nasıl yaklaştırıldıklarını gözlemlemek amaçlı izliyoruz. Hercai dizisi bu konu da bu güne kadar seyircisini yoran bir yapımdı. Ama önerilerimiz ve şikayetlerimiz göz önüne alınmış olmalı ki son iki bölüm de istenilen bazı sahneleri ve masajları görmüş olduk. Hemen kısa bir örnek vermeyi istersek; Hercai 33.Bölüm yat gezisi sahnesindeki ana karakterlerin konusu hediye olan kalem ve hayâlleri üzerine yapılan çok doğru ikilinin arasında geçen tüm konuşmaları… Bu tür sahnelerin ve konuşmaların insanlığa daha yararlı olacağına inanıyoruz… Lütfen bize artık bunlarla gelin.

 5. Bengü Su

  23 Şubat 2020 - 13:12

  Sadece ülkemizin değil tüm dünyanın… Barışa, huzura, sağlığa, mutluluğa… İhtiyacı olan bu günler de… Gerek yazarlarımız, gerek gazetecilerimiz gerekse eğitimcilerimize geniş kitlelere ulaştıklarından insanlığa eğilme konusunda çok sorumluluk düştüğü kadar sanat dünyası da bir o kadar bundan sorumludurlar… Ülkemizde sanat denilince maalesef bir çoğumuzun aklına sinema filmi hatta ilk olarak dizi film gelir… O yüzdendir ki bu yapımların içinde bulunan tüm ekibe… Öncelikle de dizi yapımının bel kemiği sayılan ana kadrosu senaristlere çok iş düşmektedir… Ellerindeki kalemle toplumu tanıyıp nasıl hitap etmeleri gerektiğini iyi bilmelidirler… Gerek yazdıkları konulara gerekse yarattıkları karakterleri sahnelendirirken toplumun hassasiyetini göz önüne alarak çok dikkat etmelidirler… Tabii ki herkesi memnun edemeyecek eleştiri de alacaklardır… Ama azınlığı hiçe saymadan çoğunluğun sesini esas almalıdırlar… İnsanlar yeter artık bu sahnelerden rahatsız oluyoruz diyorlarsa eğer devam etmede ısrar etmenin bir anlamı da yoktur… İnsanların bilinç altına yerleşecek doğru mesaj içeren konuları sahnelendirmeliler… Biraz daha fazla para kazanmak ve yüksek reyting uğruna yanlış sahnelerle toplumun ve kendi saygınlıklarına zarar vermemelidirler… Toplumun yorumlarını ve şikayetlerini yok sayıp kendi bildiğini okuyan yapımların da akibeti hepimizce bilinmektedir…

 6. Dilara

  23 Şubat 2020 - 10:49

  Hercai dizisine o kadar da haksızlık etmeyelim… Son üç bölümdür karakterler ve konular üzerinde çalışmalar iyileştirildi ve olaylar hızlanmaya başladı… Hayat sadece batı bölgelerimizden ibaret değil… Doğu bölgemizdeki kadınlarımızın yaşadığı dramları konu alması nedeniyle hercai dizisini tebrik ediyorum… Bizlerin haberlerde dinlediği sorunları böylelikle dizilerde de geniş biçimde görmüş oluyoruz… Fakat bunları anlatma çabasına girerken sürekli tekrarlı ve akla mantığa sığmayan saçma senaryolar insanın canını sıkmıyor da değil… Bence film, dizi film, tiyatro vs… Senaryo yazan kişiler bir eğitimci kadar sorumluluk sahibi olmalıdırlar… Çünkü çok geniş kitlelere ulaşıp insanlara bilgi, mesaj ve sayamayacağımız kadar etki vermektedirler… O yüzden çok dikkatli olup ne yazdıklarının farkında olmalıdırlar…

 7. Bahar

  23 Şubat 2020 - 09:14

  Babil süper, kalite dizi, bende tavsiye ederim. Güzel mesajlari var, oyuncular daha basarili, senaryo daha anlamli..

 8. Sibel

  23 Şubat 2020 - 03:54

  Cok guzel basarili Babil dizisi var, neden hala boyle dizileri izliyorsunuz???? Belli ki ne yazacaklarini bilmiyorlar, sacmalamaya basladilar, ben 4 bolum izleyebildim, sonra fragmanlari izledim, hep agliyorlar, bagiriyorlar. Babili izleyin cok guzel bir dizi oyuncular harika ve farkli konusu var.

 9. ayla

  23 Şubat 2020 - 00:04

  miranın bağırmaları benide rahatsız ediyor haklısınız azat sürer ama..

 10. Sevgi

  22 Şubat 2020 - 20:19

  Hercai dizi senaristleri bilmem kaçı birden canım masal gibi olan diziyi ne hale getirdiler. O neydi öyle ya… Eski sevgili falan… Baş rol erkek karakter yaratmışlar 33 bölümdür bize yutturdukları güya çocukluktan bu yana Anti sosyâl, Bağnaz, içine dönük, öfkeli mutsuz, kindar intikam dan başka duygu bilmeyen Miran diye bir karakter. Eeeee ne oldu Miran karakterinizi yerle bir ettiniz ya şimdi. Oldu olacak eski sevgilinin eline birde çocuk tutuşturup “Miran bu bizim ikimizin çocuğu” dedirtseydiniz bari… Şaşırmazdık böyle basit bir senaryoyu sizlerden bekleriz hani…

 11. Neslişah

  22 Şubat 2020 - 20:01

  Bu nedir ya..!!! Tamam anladık bu hayâl-i bir dizi senaryosu… Ama yine de biraz olsun gerçeğe yatkın olması gerekmiyormu? Azize denen kadın karakter kim ki askeriyeye kadar eli uzanmış. Hangi Generali avucunun içine almış ki bir Subay’ın tayinini çıkarttırıp (Mardin’den) İstanbul’a sürgün ettirmiş. Yazıyorsunuz da önünü arkasını düşünmeden.

  • Ece

   22 Şubat 2020 - 21:06

   Neslişah hanımın çok doğru olan yorumuna ben de katılıyorum. Yazıyorsunuz da gerçekten ne önünü nede arkasını düşünmeden… İnsanların alt belleğine yerleşeceğini bildiğiniz halde bazı sahneleri yazmakla saçmalayıp duruyorsunuz… Bir karakter yaratıp olmadık olmayacak işler yaptırıyorsunuz… Kimse ama hiç kimse bir subayın sürgünün sebebi olamaz… Hemde intikam ve kan davası yüzünden… Sizlerin bilir kişi danışmanlarınız yok mu? Ben de bir subay kardeşi olarak sizlerin bilgisizliğini esefle kınıyorum.

 12. Dide

  22 Şubat 2020 - 15:08

  Ahanda miranın anası ortaya çıktı

 13. Gul

  22 Şubat 2020 - 14:47

  Ben uzun zamandir fragman uzerinden izliyorum hep Miran bagiryor🙈🤦‍♀️

 14. gül

  22 Şubat 2020 - 13:36

  Diziye devam edenler, ya Miran hayrani, yada Azati begendi… Konusu ve senaryosu ile asla… ilgili olamaz…

 15. inci

  22 Şubat 2020 - 13:34

  Burasi yorum bölümü, tartisilir, ama Dizi gercekten insani asabi yapmaya basladi…

 16. Nergiz

  22 Şubat 2020 - 13:33

  Sandigin ve umdugun gibi degil, eskiden takip ettigim dogru, begentide vardi, ama hayvan gibi bagirmalar devam ettigi icin, acaba kim * hayran olmaya devam ediyor demeye basladim, ama gecenki yorumlardan , sükür ki, cogu kesim, fark etti, ve sikayetleri dile getirdi…sizde biraz uzun sürebilir,…

 17. ayla

  22 Şubat 2020 - 04:17

  nedeni söyliyim o kadar merakla izliyorsun ki buraya yorum yazma zahmetine girişsin bende merak ediyorum nedennnn…
  nergiz

 18. Nergiz

  22 Şubat 2020 - 00:34

  Her hafta ayni heyecanla takip edeni merak ediyorum… sadece sebebini… neden…??

  • Ebru

   24 Şubat 2020 - 19:28

   Miran 😜😋😉🙃🙂 için izliyorum ben sadece yoksa dizi çok saçma sürekli aglama zırlama en çok zehrayı sevmiyorum

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.