Hercai 35.Bölüm Fragmanı

Hercai 35.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 6 Mart Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/rbjz0

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Miran sonunda babaannesinin söylediği yalanlara inanmaktan vazgeçer ve Azize'yi, Aslanbey konağından kovar. Azize konaktan ayrılırken Miran'ın ileride çok pişman olacağını söylese de Miran için artık intikamın anlamı değişmiştir. Yıllardır aynı gerçeğe inanan Azize ve Miran intikam hikayesinde girdikleri yol ayrımında bundan sonra birbirleriyle de savaşacaktır. Acaba Azize Aslanbey, Miran'ı yeniden kendi yolunda yürümesi için ikna edebilecek midir?

Reyyan, Azize'nin konaktan gönderilmiş olmasının yeni tehlikelere gebe olacağından korkarken, bir yandan da yaptıklarından dolayı gitgide kendisinden uzaklaşan Miran'ı pişmanlıklarından kurtarmak için çabalar.

Babasının itirafıyla sarsılan Cihan, ailesini korumak uğruna bu sırrın açığa çıkmaması için Nasuh'u ikna etmeye çalışırken, Harun'la evlilik yolundan dönüşü olmadığını anlayan Yaren, tüm aileyi bir kere daha yıkıma uğratmak için Reyyan'ın üvey olduğunu açıklar.

6 Yorum Var

 1. Anonim

  5 Mart 2020 - 02:51

  Öffff sıktı gerçekten gereksiz uzatıyorlar

 2. Neslişah

  4 Mart 2020 - 12:04

  Ben yorumlara çok fazla katılmıyorum… Tamam bundan üç beş bölüm önce dizi çok durağan geçiyordu… Son bölümler iyi gibi… Sırlardan en büyüğünden bir tanesi ortaya çıktı… Bütün sırlar birden bilinirse finâl olur… Ama gereksiz uzatmalara bende karşıyım… Artık ikilinin bebeği olacaksa olsun. Herkese bu konuda gına geldi. Gerçi evliyken çocukları olmaz bunun için boşanmaları gerekli. Çünkü bu dizinin senaristlerinin kafa yapıları öyle. Doğan çocukların hepsi evlilik dışı. Dilşah ve Hazar evlilik öncesi birliktelik yaşamış. Nasuh ve Azize bile o dönemde bunu yapmış. Bu dizi karakterlerinin hiçbiri evlilikte birliktelik yaşayamıyor… Meselâ… Reyyan ve Miran. Hatta ilk birliktelikleri bile sahte evlilikle olmuştu yani evlilik dışı. Sonra. Miran Gönül. Azat Elif. Harun ve Yaren evlenirse eminim ki onların da akıbeti öyle olacaktır… Ne yapalım Senaristlerin dördünün de düşünceleri ve fantazileri bu yönde… O yüzden diziye yeni bir enerji gelsin ikilinin bir bebeği olsun istiyorsak eğer… İkilinin boşanması gerek… Dizinin formatına göre boşansınlar ki birliktelik olsun… Ve seyirci tarafından çok istenilen bebek evlilik dışı doğsun.

 3. Gul

  4 Mart 2020 - 08:02

  Aynen biktiiiik usandik o kadar sirlar yetmez gibi yeni insanlar çikiyor, babaanenin oyunlari da bir taraftan🙄 Hep ayni şeyler

 4. Ayşe

  4 Mart 2020 - 02:39

  Aynı şeyler dönüp duruyo.. bıkkınlık geldi

 5. nilgün

  3 Mart 2020 - 22:13

  Aynen… o kadar önemli konular varken, durmadan babanne torun, “ben sana inanmiyorum artik, inanacaksin… pisman olucaksin………. o kadar yorum yazildi, rica edildi… ama ayni tas ayni hamam… mutlu sonunuzda sizin olsun… devam bakanlarada bol sabır.. eski takipci…

 6. Kader

  3 Mart 2020 - 19:09

  Ayyy bitsin su dizi ööö geldi artik

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.