Hercai 36.Bölüm Fragmanı

Hercai 36.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 13 Mart Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0716j

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Hazar'ın öz kızı olmadığını öğrenen Reyyan'ın dünyası başına yıkılır. Bunca sene Şadoğlu konağına ait hissetmeyen ve bir gün kuş olup uçmak isteyen Reyyan, dedesinin kendisine neden bir yabancı gibi davrandığını şimdi daha iyi anlamaktadır. Hayatta en çok sevdiği iki adamın söylediği yalanlar yüzünden yüreğinde taşıyacağından daha fazla acı biriktiren Reyyan'ın yardımına Şükran koşar. Hazar ve Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için bir arada hareket eder ama Reyyan'ın yaralarını sarmak hiç kolay olmayacaktır. Diğer yandan Nasuh, yaptıklarının bedelini ödemesi için Yaren'i Şadoğlu konağından götürür ve hak ettiğini yaşaması için onu kimsenin bilmediği bir yere kapatır. Reyyan ve Miran'ın hikayesinin başlangıcını bilmeyen Şükran, öğrendiklerinden sonra Miran'ı köy evinden kovar. Kendi hayatını başkalarının mutluluğu için hep yarım bırakan Reyyan, bundan sonra hak ettiği hayatı yaşayıp kendi ayakları üzerinde durmak için çok önemli bir karar alır. Acaba Reyyan'ın aldığı bu karar Miran ve Hazar'ı nasıl etkileyecektir?

5 Yorum Var

 1. Aslı

  9 Mart 2020 - 16:47

  Ebru Şahinin oyunculuğu diyor… Başka da birşey demiyorum.

  • Melek

   9 Mart 2020 - 17:33

   Size katılıyorum. Ebru Şahin oyunculukta muhteşem

 2. Sibel

  9 Mart 2020 - 00:27

  Az bile ona o reyhanı rencide ederken iyi di artık her şey ortaya çıksın

 3. Hülya

  8 Mart 2020 - 23:19

  Hani.. “Şamar oğlanı” oldu derler ya… Miran’ın durumu da ona döndü… Gelen vuruyor giden vuruyor.

  • bilmem'ki

   9 Mart 2020 - 09:35

   yav he he kim vurdu şimdiye kadar adamınki sadece hayal kırıklıgı

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.