Hercai 38.Bölüm Fragmanı

Hercai 38.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 27 Mart Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/y75hv

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir! Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider. Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

7 Yorum Var

 1. Hoyrat

  28 Mart 2020 - 01:51

  Corona virüsü yüzünden Mayıs’a kadar evdeyiz, yapacak bir haltta yoktu. Haftalar sonra ilk kez izledim. Önce Elif karakterini sabah akşam ağlattılar ve öldürdüler sonunda, Şimdi işin yoksa en az 2-3 hafta Elif muhabbeti izlenir. Bence bu salgında ara versinler, tüm dizidekilerin sağlıklarıyla oynamasınlar. Döndüklerinde de sen sağ, ben selamet. Diziyi eleştirmiyorum artık, içimden bile gelmiyor. Her şey eski taş, eski hamam. Bogurmeler devam ediyor. Tam 38 bölümde bir tek sır ortaya çıktı. Reyyanin öz babası var, yeni damadın kiminle konuştuğu / iş birliği yaptıkları var. Birde Reyyanin annesi sırra kadem bastı. Diziden kaçmış olabilir :-)))))

 2. Anonim

  26 Mart 2020 - 16:31

  Benim anlayamadığım bu dizinin senaristleri hangi cumhuriyette yaşıyorlar ki… Kaç bölüm oldu o kadar olaylı sahne yazıyorlar hiçbir sahne de bir tane güvenlik görevlisi görmedik… İnsan bilincine neyi yerleştirmeye çalışıyorlar neyin kafasını yaşıyorlar ya

 3. Begüm

  24 Mart 2020 - 23:20

  Azize sen bir Şadoğlu’sun derken senaristler o sahne de ters köşe yapmaya çalışmışlar… Çünkü bu dizinin senaristleri seyirciyi sürekli aldatmayı çok sevmeleri gibi garip huyları var… O sözleri Azize’nin Miran’a gerçeği itiraf niteliğinde söylettiklerini sanmıyorum… Senaristlerin ne yazacaklarını kendilerinin de bilemedikleri haftalardır bebeğin içinde ki mektubun arkasına saklandıkları gerçeği ulu orta hemde Azize’ye söyletecek kadar yürekli ve becerikli olduklarını da düşünmüyorum.

 4. Anonim

  24 Mart 2020 - 23:19

  Miranın saçlarını niye bozdular gene yaaaa, iki bölümdür baymıştı dizi bu bölüm güzele benziyor hadi inşallah

 5. Ece

  24 Mart 2020 - 22:56

  Uheeeeyy!! Corona, morona dünyaya dert mi ki? Bak,bak,bak… Miran sonun da lütfetmiş intikamdan vazgeçmiş… Dünya’yı bilmem ama bu karardan sonra Ülke’ce bizim dertlerimiz bitmiştir.

 6. Anonim

  24 Mart 2020 - 22:11

  Önceden sürekli konak basma sahneleri olurdu… Şimdi ise trip ve bunalım sahneleri var… 5 bölüm Reyyan trip de bunalımda 5 bölüm Miran bunalımlar da… Anlaşıldığı gibi Reyyan’ın ki bitmiş Azize’nin itirafından sonra sıra Miran’da.

 7. Anonim

  24 Mart 2020 - 21:37

  hercai süper çok seviyorum ya👏👏👏👏👏👍👍👍👍

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.